Ubiquiti U Fiber UF-SM-1G-S 1-par

  • 276.00 SEK

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-BiDi (paket om 2)DatalänkprotokollGigEFormfaktorInsticksmodulFörpackad kva

I lager
Artikelnummer: 4009
Leverantör: Ubiquiti
Dela

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-BiDi (paket om 2)


DatalänkprotokollGigE
FormfaktorInsticksmodul
Förpackad kvantitet2 (specificationerna gällerenskild post)
Typ av enhetSFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Typ av kablage1000Base-BiDi