Ubiquiti U Fiber UF-SM-10G-20 20-pack

  • 9,366.00 SEK

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm (paket om 20)AnslutningsteknikKabelanslutenDatalänk

I lager
Artikelnummer: 4011
Leverantör: Ubiquiti
Dela

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm (paket om 20)


AnslutningsteknikKabelansluten
Datalänkprotokoll10 GigE
Dataöverföringshastighet10 Gbps
FormfaktorInsticksmodul
Förpackad kvantitet20 (specificationerna gällerenskild post)
Gränssnitt1 x 10Gb Ethernet - LC-enkelläge hona x 2
Max överföringsavstånd10 km
Optisk våglängd1310 nm
Typ av enhetSFP+ sändar/mottagarmodul