Ubiquiti U Fiber UF-MM-1G 2-pack

  • 203.00 SEK

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE (paket om 2)DatalänkprotokollGigEFormfaktorInsticksmodulFörpackad kvantitet2 (specific

I lager
Artikelnummer: 4007
Leverantör: Ubiquiti
Dela

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE (paket om 2)


DatalänkprotokollGigE
FormfaktorInsticksmodul
Förpackad kvantitet2 (specificationerna gällerenskild post)
Typ av enhetSFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)